„Kultura Współczesna” na obchodach 40-lecia IK UAM


 

Już w najbliższy piątek odbędzie się Zjazd Absolwentów Instytutu Kulturoznawstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spotkanie to jest elementem obchodów czterdziestolecia IK. A urodziny warto świętować hucznie.

Poza licznymi panelami poświęconymi nauce, kulturze i jej badaniom, odwiedzający (studenci, wykładowcy i absolwenci) będą mieli okazję poszerzyć biblioteki domowe o nowe pozycje. Swoje wydawnictwa wystawią oficyny naukowe i… Narodowe Centrum Kultury. Jeśli zatem do tej pory jedynie interesowaliście się książkami NCK, a chcielibyście jakieś kupić – szukajcie naszego stoiska. Warto tylko wspomnieć, że wszystkie publikacje Centrum będą objęte rabatem, a do wielu publikacji będą dodawane gratisy. Czy może być lepsza zachęta?

Spotkanie odbędzie się 17 czerwca w Collegium im. Floriana Znanieckiego na Wydziale Nauk Społecznych UAM przy ulicy Szamarzewskiego 89 w Poznaniu. Nasze stoisko poznacie bez kłopotu.

UWAGA – na stoisku będzie terminal (koniec z szukaniem reszty po kieszeniach!). I będzie tam OSTATNICH pięć egzemplarzy pierwszej polskiej edycji Atlasu obrazów Mnemosyne. Również – w bardzo dobrej cenie.

 

poniedziałek, Czerwiec 13, 2016
do góry